Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno – Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma JACKOWSKI Sp. z o.o. Maszyny i Piece Piekarskie istnieje na polskim rynku od 2003 roku. W ciągu 15 lat naszej działalności staliśmy się wiodącym dostawcą maszyn i pieców do piekarni oraz cukierni. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce firm SVEBA-DAHLEN, GLIMEK AB oraz HOBA bv. Reprezentujemy również firmy: Tekno Stamap Włochy, Daub Holandia, JAC Belgia, Baktec Holandia, VMI Francja. Jeśli chcesz pracować u lidera w branży, który zapewni Ci stabilność zatrudnienia – zaaplikuj do nas! Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Poszukujemy specjalistów ds. sprzedaży na terenie całej Polski

    Zakres obowiązków:

    • realizacja celów sprzedażowych,
    • obsługa bieżących projektów oraz pozyskiwanie nowych inwestycji,
    • sporządzanie ofert, negocjowanie oraz doradztwo techniczne,
    • budowanie długofalowych relacji z klientami.

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie sprzedażowe na podobnym stanowisku, mile widziane w branży piekarniczo- cukierniczej,
    • wiedza i umiejętności z zakresu technik sprzedaży i negocjacji,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • minimum średnie wykształcenie,
    • zaangażowanie, samodzielność i systematyczność w działaniu,
    • ukierunkowanie na osiąganie celów,
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, plus atrakcyjną prowizję uzależnioną od osiąganych wyników,
    • samochód służbowy, telefon oraz laptop,
    • stabilność zatrudnienia w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • miłą, „niekorporacyjną” atmosferę.
    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać
    za pomocą przycisku aplikowania

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.