Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno- handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-07-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, przedstawiciela na rynku polskim z branży przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko pracy:

    Doradca techniczno- handlowy / FLUID CONNECTORS
    Miejsce pracy: woj.dolnośląskie, śląskie i opolskie

    Obowiązki pracownika:

    • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami
    • zarządzanie wybraną grupą asortymentową firmy
    • współpraca z handlowcami mobilnymi
    • prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych
    • doradztwo techniczne oraz prowadzenie szkoleń
    • raportowanie
    • uczestnictwo w targach branżowych

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe (preferowane: budowa maszyn, mechanika, mechatronika)
    • doświadczenie w handlu w branży technicznej (mile widziane)
    •  wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
    •  kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
    • dyspozycyjność - gotowość do częstych podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość obsługi Pakietu MS Office

    FIRMA OFERUJE:

    • szkolenia produktowe
    • przygotowanie do pracy w terenie
    • praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze
    • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • umowę o pracę na pełny etat
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • motywacyjny system wynagrodzenia
    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
    lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 727555155.

    Gwarantujemy pełną dyskrecję.

    Informacje dodatkowe:

    "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

    Aktualna klauzula do CV po polsku

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory:

    Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli:

    " Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kustronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"