Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 12.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Przedsiębiorstwo„Hydro-Tech”Konin to firma o wieloletnim stażu na rynku odnawialnych źródeł energii (pompy ciepła) i armatury przemysłowej. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firm alpha innotec, Gefa oraz Zook – liderów jakości w Europie. Tworzymy prężny i zgrany zespół specjalistów, dla których praca to nie tylko realizowanie zadań wynikających z profilu działalności, ale i okazja do wykorzystania swoich kompetencji dla budowania przyszłości.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    w dziale pomp ciepła alpha innotec

    Region: województwo opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

    Wymagania:

    • osoba zatrudniona będzie pracowała na terenie województwa opolskiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego – praca mobilna
    • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane z zakresu HVAC lub instalacji sanitarnych)
    • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży asortymentu HVAC lub projektowaniu instalacji opartych o pompy ciepła
    • wysokie umiejętności interpersonalne
    • czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • znajomość obsługi komputera (pakiet office)
    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Dodatkowe wymagania:

    • umiejętność doboru pomp ciepła
    • znajomość lokalnego rynku

    Obowiązki:

    • sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
    • doradztwo techniczne, projektowe i handlowe w zakresie oferowanych urządzeń
    • współpraca i utrzymanie regularnych kontaktów z obecnymi klientami firmy (instalatorzy, projektanci instalacji) i pozyskiwanie nowych klientów w tych sektorach
    • przygotowanie ofert handlowych
    • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, technicznych
    • wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami

    Oferujemy:

    • pracę w profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
    • możliwość pogłębiania wiedzy fachowej poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
    • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer oraz telefon)
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania w tytule umieszczając numer referencyjny

    Numer referncyjny: DTH_AI_2018