Doradca Techniczno - Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-02-20
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-03-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DRAGON WINCH jest liderem w branży wyciągarek samochodowych. Firma z sukcesem działa w 45 krajach w branży samochodów terenowych, pojazdów ratownictwa drogowego oraz pojazdów użytkowych.

     DRAGON WINCH jest organizatorem i sponsorem wielu rajdów samochodów terenowych w Polsce i za granicą.

    Miejsce pracy: Kraków / cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa i fachowe doradztwo dla istniejących Klientów;
    • Ofertowanie, budowanie relacji handlowych;
    • Współpraca z innymi działami firmy;
    • Bieżące raportowanie do bezpośrednich przełożonych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie - preferowane techniczne;
    • Umiejętność budowania relacji z Klientami;
    • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (2/5 dni w biurze, 3/5 dni u klienta);
    • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej;

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Stałą, ciekawą i rozwojową pracę;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • Odpowiednie narzędzia pracy;
    • Umowę o pracę.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk Aplikuj teraz wpisując w temat: „Doradca Techniczno-Handlowy”.

    Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 25, 32-083 Balice.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko [Doradca Techniczno-Handlowy]. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.