Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy obecni na rynku od 1989 roku. Na naszą siłę składa się doświadczenie i kompetencje naszych wykonawców, dzięki nim jesteśmy liderem na rynku produkcji i sprzedaży stropów typu Teriva i Filigran oraz prefabrykatów żelbetowych.

    Dołącz do nas!

    W związku z bardzo dynamicznym rozwojem TERMAT poszukujemy kandydatów/-ek
    na stanowisko:

    Region: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie

    Zadania:

    • Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie stałych relacji sprzedażowych z istniejącymi i potencjalnymi klientami
    • Doradztwo techniczne dla klienta w zakresie oferowanych produktów
    • Przygotowywanie ofert oraz umów handlowych dla klientów
    • Monitorowanie rynku i obserwowanie działań konkurencji
    • Współtworzenie strategii sprzedaży w danym regionie
    • Koordynowanie przebiegu realizacji zamówień
    • Realizacja założonego planu sprzedaży
    • Raportowanie działań

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średniego o profilu budowlanym
    • Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej
    • Wiedzy technicznej z zakresu prefabrykacji elementów budowlanych
    • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych
    • Wysokiej orientacji na cel, umiejętności pracy na celach
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem otwierającym duże możliwości rozwoju
    • Gotowości do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
    • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy
    • Możliwości rozwoju i awansu
    • Praca z ludźmi nastawionymi na rozwój i współpracę

    Praca w TERMAT to nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie i szerokie możliwości rozwoju– to także niepowtarzalna kultura organizacyjna i atmosfera pracy! TERMAT to Polska Tradycja tworząca przyjazne międzynarodowe miejsce pracy.

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj już dziś!

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Oferty powinny zawierać klauzulę następującej treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)”