Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lider rynku, spółka działająca w branży budownictwa jednorodzinnego, poszukuje osób na stanowisko:

    Doradca Techniczno-Handlowy B2C
    Miejsce pracy: województwo śląskie

    Poszukujemy osób lubiących pracę z ludźmi i dla ludzi, otwartych, zaangażowanych, dla których handlowanie jest wyzwaniem i pasją!

    Opis stanowiska

    • Sprzedaż najwyższych jakościowo, nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań inwestycyjnych.
    • Zarządzanie procesem handlowym, prowadzenie negocjacji podczas spotkań z inwestorami.
    • Doradztwo techniczne dla inwestorów w zakresie oferowanych produktów.
    • Przygotowywanie ofert handlowych, podpisywanie kontraktów na wykonanie inwestycji.

    Wymagania

    • Wysokie umiejętności handlowe poparte konkretnymi sukcesami w dotychczasowej pracy.
    • Doświadczenie handlowe w szeroko pojętej branży technicznej – min. 2-3 lata.
    • Ambicja, zapał i energia do działania.
    • Motywacja do osiągania celów.
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Miejsce zamieszkania – aglomeracja śląska lub w obrębie obsługiwanego regionu.
    • Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie oraz wiedza techniczna – mile widziane.

    Oferujemy

    • Atrakcyjną pracę z dobrym, nowoczesnym produktem i ciekawymi klientami.
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym otoczeniu dynamicznej firmy.
    • Atrakcyjne, stabilne i uczciwe wynagrodzenie składające się z rzetelnej podstawy i systemu premiowego uzależnionego od wyników.
    • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i organizacji czasu pracy.
    • Stabilność – stawiamy na długofalową współpracę.
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
    • Szkolenia handlowe i techniczne.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).

    Informacja o wymogu podania danych

    Wymagamy od Państwa podania danych identyfikacyjnych (imię, nazwisko, data ur.) oraz wybranych przez Państwa danych kontaktowych. Oczekujemy także danych o wykształceniu, umiejętnościach i doświadczeniu zawodowym, o ile mogą mieć znaczenie w pracy, której dotyczy ogłoszenie. Standard ten wyznaczają przepisy prawa pracy. Podanie tych danych jest niezbędne, aby mogli Państwo uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Podanie przez Państwa innych danych (np. wizerunku) jest dobrowolne i odbywa się za Państwa zgodą, która może być cofnięta w każdym czasie.
    Zgodą na przetwarzanie Państwa danych osobowych w tej rekrutacji jest złożenie przez Państwo dokumentów aplikacyjnych (poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub wysłanie w inny zgłoszenia rekrutacyjnego) i nie są wymagane żadne dodatkowe oświadczenia.

    Wzór zgody na przetwarzanie danych w kolejnych rekrutacjach

    Jeśli życzą sobie Państwo, byśmy zachowali Państwa dane celem przetwarzania danych w kolejnych postępowaniach rekrutacyjnych, prosimy o przedłożenie wraz z pozostałymi dokumentami aplikacyjnym oświadczenia o zgodzie na takie przetwarzanie: „wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Roha Group Sp. z o.o. w kolejnych postępowaniach rekrutacyjnych danych osobowych podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych”.

    Informacja o przetwarzaniu danych

    Administrator, cel przetwarzania danych

    Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jesteśmy my – Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław; [email protected]), jako potencjalny pracodawca.

    Cel i podstawy przetwarzania

    Podane w wymaganym przez nas zakresie Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
    Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
    Jeżeli w dokumentach umieszczą Państwo dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. o zdrowiu) konieczna będzie Państwa dodatkowa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Odbiorcy danych osobowych

    Odbiorcami danych są: 1) Grupa Pracuj sp. z o.o. (dostawca usługi publikacji ogłoszeń o pracę), 2) dostawca usługi poczty elektronicznej w przypadku złożenia dokumentów tą drogą, 3) dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.

    Okres przechowywania danych

    Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
    W przypadku przyjęcia do pracy podane dane zostaną zachowane w aktach osobowych i będą usuwane na takich zasadach jak pozostałe dane zawarte w tych aktach. W przypadku danych przetwarzanych na podstawie zgody, wciąż będzie istniała możliwość jej cofnięcia.
    W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 3 miesiące od zakończenia rekrutacji.

    Państwa prawa

    Mają Państwo prawo żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych (w tym ich kopii), ich sprostowania (poprawiania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).