Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 12.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta :

     poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Realizacja nałożonych planów sprzedaży
    • Pozyskiwanie i utrzymywanie Klientów firmy
    • Doradztwo techniczne i handlowe w zakresie produktów firmy
    • Realizacja polityki handlowej na terenie regionu
    • Monitorowanie rynku i zachodzących w nim zmian
    • Raportowanie wyników pracy

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Miejsce zamieszkania w obrębie w/w województwa
    • Ugruntowana wiedza praktyczna o branży elektrotechnicznej
    • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
    • Umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy, planowania i delegowania zadań
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu Office – szczególnie Excel
    • Wysoka dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych i samodzielnych podróży służbowych
    • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdów)

    Oferujemy:

    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Wynagrodzenie w części uzależnione od realizacji zadań i planów
    • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252