Oferta pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

Valsir Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy do pracy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: województwa Śląskie, Opolskie

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie relacji handlowych z aktywnymi klientami, proaktywne poszukiwanie nowych klientów;
  • realizacja założonych planów sprzedażowych spółki na regionie;
  • aktywna sprzedaż produktów firmy poprzez sieć dystrybutorów, hurtowni ;
  • analiza rynku pod kątem produktowym, kanałów dystrybucji oraz prowadzonych w regionie inwestycji;
  • współpraca z firmami handlowymi, wykonawczymi i biurami projektowymi;
  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji.

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość lokalnego rynku branży instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych;
  • doświadczenie we współpracy z hurtowniami instalacyjnymi oraz rynkiem inwestycji;
  • wykształcenie średnie/wyższe;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • gotowość do wyjazdów poza miejsce zamieszkania;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point);
  • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista;
  • dodtakowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • atrakcyjny program szkoleń w Polsce jak i w naszej Akademii we Włoszech;
  • dodatkowo: szkolenia sprzedażowe, karta Multisport, kursy językowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy