Jeśli chciał(a)byś dołączyć do grona osób, dla których praca jest pasją, do firmy, w której zdobędziesz nowe, ciekawe doświadczenia oraz wyzwania wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: [email protected] Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zawarcie następujących klauzul w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania.” (Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.) lub „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia w przyszłości procesów rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadoma/świadom, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich Danych Osobowych.” (Brak niniejszej zgody nie ma wpływu na ocenę Pani/Pana kandydatury dla niniejszej rekrutacji.) Pełną informację odnoście przetwarzania Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych znajdziesz na naszej stronie www.segerct.com zakładka kariera.
Seger Cutting Tools

Doradca Techniczno-Handlowy

Seger Cutting ToolsO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 11 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży i aktywną obsługę klientów w regionie,

  • wdrażanie nowych narzędzi w procesach technologicznych,

  • dobór narzędzi do wymagań technicznych klienta.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie techniczne lub inne poparte doświadczeniem w branży narzędziowej

  • znajomość procesów obróbki skrawaniem i zastosowań narzędzi skrawających,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz rozwiązywania problemów technologicznych z zakresu obróbki skrawaniem,

  • mile widziana znajomość zasad programowania maszyn CNC,

  • dobra znajomość branży przemysłu metalowego w regionie,

  • predyspozycje handlowe; komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu,

  • motywacja i zorientowanie na cel, kreatywność, dyspozycyjność,

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego - szkolenia poza granicami kraju w j. angielskim,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet socjalny (karty Multisport, ubezpieczenia grupowe, szkolenia podnoszące kwalifikacje),

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.

SEGER Cutting Tools - lider w produkcji specjalistycznych narzędzi skrawających dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, zbrojeniowego, w związku z dalszym rozwojem

Przewiń do profilu firmy