Dane osobowe, które są zawarte w Twoim zgłoszeniu jako część procesu rekrutacyjnego będą przechowywane i przetwarzane wyłącznie na cele powołanego procesu przeprowadzonego przez NCH w związku z wszelkimi przyszłymi przypadkami zatrudnienia, porozumienia lub innych wskazanych przypadków. Twoje dane będą przechowywane przez okres maksymalnie 12 miesięcy, a następnie zniszczone, chyba, że zażądasz ich zniszczenia wcześniej. W przypadku przyjęcia Twojej aplikacji, dane osobowe zgromadzone podczas procesu rekrutacyjnego zostaną przekazane do Działu Zasobów Ludzkich (w wersji papierowej i elektronicznej) i będą przechowywane przez okres zatrudnienia. Składając swoją aplikację: 1. oświadczasz, że zapoznałeś się, rozumiesz i akceptujesz warunki określone w Oświadczeniu o prywatności NCH, https://www.nch.com/Privacy-Policy; 2. oświadczasz, że informacje zawarte w aplikacji są kompletne i zgodne z prawdą zgodnie z Twoją wiedzą, oraz rozumiesz, że celowe pomijanie lub podawanie nieprawidłowych informacji skutkuje odrzuceniem Twojego zgłoszenia; 3. udzielasz zgody na przetwarzanie informacji zawartych w Twoim zgłoszeniu i wszelkich innych danych osobowych, które możesz przekazać oddzielnie w sposób i w zakresie określonym powyżej; oraz 4. upoważniasz NCH Polska Sp. z o.o. do weryfikowania wszelkich danych zawartych w Twoim zgłoszeniu oraz wszelkich referencji.
NCH POLSKA SP Z O O

Doradca Techniczno-Handlowy

NCH POLSKA SP Z O OO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 11 lut 2021
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja i sprzedaż produktów firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów na danym terytorium

  • Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy

Nasze wymagania

  • Zdolności handlowe i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wysoka motywacja (organizacja samodzielnej pracy w terenie)

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy

To oferujemy

  • Terytorium sprzedażowe w obrębie miejsca zamieszkania

  • Pełne szkolenie w zakresie produktowym i technik sprzedażowych (stacjonarne i w terenie)

  • Możliwość wysokich premii

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych

  • Wsparcie techniczne i logistyczne

NCH Europe to spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, oszczędzania energii oraz utrzymania i konserwacji. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w Europie w branży hotelarskiej, sektorze przemysłowym i infrastrukturalnym. Spółka NCH Europe jest obecna w 26 krajach, zatrudnia ponad 2 000 pracowników i stanowi jeden z największych oddziałów NCH Corporation.

W Europie skupiamy się na 6 głównych obszarach działania:

- specjalizujemy się w uzdatnianiu wody (Water Treatment),

- oczyszczaniu ścieków (Waste Water),

- czyszczeniu części maszyn (Parts Cleaning),

- środkach smarnych & dodatkach do paliw (Lubricants & Fuel Additives),

- narzędziach & połączeniach mechanicznych (Tools & Fasteners),

- a także utrzymaniu i konserwacji (Maintenance)

Przewiń do profilu firmy