Oferta pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

ROCKWOOL PolskaO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

ROCKWOOL Polska poszukuje Doradcy Techniczno-Handlowego z Katowic, z Bielska-Białej lub bliskiej okolicy, lubiącego podejmować nowe wyzwania, poszukującego firmy o wyjątkowej kulturze organizacyjnej.

Głównymi zadaniami Doradcy Techniczno-Handlowego będzie sprzedaż produktów z segmentu „wełen ogólnobudowlanych” na terenie województwa śląskiego.

Nasze wymagania

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

• Posiadasz doświadczenie w dystrybucyjnej sprzedaży materiałów budowlanych,

• Pracujesz systematycznie, jesteś samodzielny i zaangażowany,

• Jesteś pozytywnie nastawiony do realizacji postawionych zadań,

• Umiesz i lubisz budować długofalowe relacje z Klientami, oparte na współpracy i doradztwie,

• Chcesz zdobyć nowe doświadczenia i związać się z międzynarodową Firmą,

• Masz wyższe wykształcenie i prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

• Znajomość segmentu izolacji termicznych,

• Doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej.

To oferujemy

• Dobre wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,

• Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,

• Podstawowe narzędzia pracy takie jak: samochód, telefon, tablet, komputer,

• Możliwość rozwoju w oparciu o własne aspiracje i dostępne szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Klawoo

ROCKWOOL Polska

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy