Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

Remmers Polska Sp. z o.oO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • głównym zadaniem Doradcy Techniczno-handlowego w rejonie województwa śląskiego będzie utrzymanie relacji z istniejącymi klientami

  • analiza rynku województwa śląskiego pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych celem powiększenia rynku sprzedaży

  • realizacja założonego planu sprzedaży

  • podnoszenie wiedzy i świadomości klientów poprzez organizowanie szkoleń produktowych

  • bieżąca współpracę z Technikami działu celem doboru technologii

  • kreowanie i dbałość o dobry wizerunek firmy

  • współpraca z siedzibą w Tarnowie Podgórnym

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży chemii budowlanej

  • znajomość specyfiki rynku woj. śląskiego, doświadczenie we współpracy z Konserwatorami Zabytków, Architektami, Deweloperami, Wykonawcami

  • mile widziane doświadczenie we współpracy z dystrybucją

  • silna motywacja i zaangażowanie w realizację postawionych celów indywidualnych oraz firmowych

  • wysokorozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

  • umiejętność w organizowaniu własnego czasu pracy i terminowość w wykonywaniu zadań

  • znajomość pakietu MS Office

  • ważne prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • pracę z produktami klasy Premium

  • szkolenia produktowe w Polsce oraz w centrali w Niemczech

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet świadczeń dodatkowych, jak prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, premie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • prezenty mikołajkowe dla dzieci

Remmers Polska Sp. z o.o

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą główną w Niemczech, działającą na rynkach branży chemii budowlanej w ponad 40 krajach, zatrudniającą ponad 1500 pracowników na całym świecie. Oferujemy najwyższej jakości produkty służące do ochrony i renowacji budowli, uszlachetniania, ochrony i powlekania drewna oraz układania posadzek przemysłowych.

Remmers Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym należy do najbardziej prężnych przedstawicielstw. Od ponad 20 lat z powodzeniem oferujemy swoje wyroby firmom rzemieślniczym i zakładom przemysłowym, świadcząc jednocześnie pełnozakresowy serwis okołosprzedażowy.

Przewiń do profilu firmy

Dział Ochrony Budowli specjalizuje się w dystrybucji produktów klasy Premium dedykowanych do budownictwa nowoczesnego oraz tradycyjnego. Pracownicy działu współpracują ze zróżnicowaną grupą odbiorców jak Deweloperzy, Wykonawcy, Architekci, Konserwatorzy Zabytków czy też dystrybutorzy materiałów budowlanych. Nasi doświadczeni Doradcy techniczno-handlowi, Technicy oraz Product Managerowie są do dyspozycji klientów na terenie całego kraju.