Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Fabrykę WIERTŁA BAILDON SA.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
FABRYKA "WIERTŁA BAILDON" S.A.

Doradca Techniczno-Handlowy

FABRYKA "WIERTŁA BAILDON" S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży B2B na wyznaczonym terenie

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej

  • ugruntowana wiedza techniczna

  • nastawienie na wyniki i osiąganie celów sprzedażowych

  • komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy

  • znajomość naszej branżę (duży atut)

To oferujemy

  • możliwość rozwoju poprzez kontakt z profesjonalistami z branży

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą)

  • prywatną opiekę medyczną

  • transparentne cele sprzedażowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy firmą ze 100-letnim doświadczeniem na polskim rynku, producentem wysokiej jakości wierteł stalowych dla profesjonalnych użytkowników. Łączymy tradycję z renomą naszych produktów i dążeniem do stałego rozwoju. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

Przewiń do profilu firmy