Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

OKPOL Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Prowadzenie szkoleń dla klientów,

  • Doradztwo techniczne dla klientów,

  • Dbanie o jak najlepsze warunki zawieranych umów,

  • Promowanie firmy i jej produktów na podległym terenie,

  • Realizacja działań promocyjnych i merchandisingowych

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Raportowanie działań i wyników przełożonemu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży materiałów budowlanych

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji

  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Zdolności organizacyjne

  • Umiejętność planowania i podejmowania decyzji

  • Komunikatywność, aktywność, dynamika w działaniu,

  • Umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Preferowane wykształcenie techniczne (min średnie) lub znajomość zagadnień technicznych z zakresu branży budowlanej,

  • Prawo jazdy kat. B, mobilność i dyspozycyjność do częstych wyjazdów związanych z obsługą podległych klientów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia za realizację planów sprzedaży

  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy

  • Liczne szkolenia produktowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Poszukujemy osób z terenu województwa śląskiego/opolskiego do obsługi podległych klientów na terenie województw: śląskiego i opolskiego.