Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Ditzinger Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż narzędzi i innych art. technicznych na rynku przemysłowym

  • zapewnienie wsparcia technicznego klientom

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • prowadzenie rozmów handlowych ze zróżnicowanym profilem klienta (od kadry zarządzającej po operatorów maszyn)

  • przygotowywanie ofert oraz realizowanie założonych planów sprzedażowych

  • analiza rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży

  • wykształcenie min średnie techniczne

  • doświadczenie w sprzedaży maszyn lub narzędzi będzie dodatkowym atutem

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność oceny potencjału zakupowego klientów

  • dobra organizacja czasu pracy

  • mobilność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu podstawowym mile widziana

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę od początku zatrudnienia

  • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia

  • motywujący system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, umożliwiającej rozwój zawodowy

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Ditzinger Sp. z o. o. jest innowacyjnym przedsiębiorstwem handlowym działającym w branży przemysłowej. Łącznie posiadamy siedem placówek w Polsce oraz Niemczech i oferujemy naszym klientom wysokiej jakości produkty oraz usługi, konsekwentnie powiększając udziały w rynku.

W związku z dalszym rozwojem naszej działalności i dążeniem do zapewnienia naszym klientom profesjonalnej obsługi poszukujemy następującej osoby:

Przewiń do profilu firmy