Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno - Handlowy

Refsystem Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i współpraca z biurami projektowymi/projektantami w zakresie projektowania systemów klimatyzacji,
  • doradztwo techniczne i produktowe (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych),
  • tworzenie nowej siatki klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie ,
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność,
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • znajomość produktów HVAC&R będzie dodatkowym atutem,
  • odpowiedzialność, wysoka samodyscyplina i motywacja do osiągania celów,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
  • pracę i możliwości rozwoju w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu,
  • szkolenia techniczne i handlowe,
  • przyjazną, kameralną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do kart sportowych,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • samochód służbowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Refsystem Sp. z o.o.

Refsystem to dynamicznie rozwijająca się firma, która dotychczasową pozycję na rynku osiągnęła dzięki swojej polityce i zaangażowaniu pracowników. Refsystem wprowadził na polski rynek markę Haier, a także posiada własną markę systemów klimatyzacji Heiko.

Miejsce pracy:

  • PRACA MOBLINA – OBSZAR :WOJ. MAZOWIECKIE, PODLASKIE, LUBELSKIE
  • PRACA MOBLINA – OBSZAR :WOJ. PODKARPACKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, MAŁOPOLSKIE, ŚLĄSKIE, OPOLSKIE
  • PRACA MOBLINA – OBSZAR :WOJ. DOLNOSLĄSKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE,ZACHODNIOPOMORSKIE
  • PRACA MOBLINA – OBSZAR :POMORSKIE,KUJAWSKO-POMORSKIE,WARMIŃSKO-MAZURSKIE, ŁÓDZKIE

Aktualne oferty pracodawcy
SDS/REF/21

Doradca Techniczno - Handlowy, śląskie