Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Klimas Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmę na inwestycje budowlane w powierzonym regionie działania;

  • Współpraca z projektantami, inwestorami, wykonawcami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego;

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych;

  • Monitorowanie rynku planowanych i realizowanych inwestycji oraz analiza konkurencji;

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy w pełnym zakresie potrzeb i oczekiwań klienta;

  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków i nadzorowanie ich realizacji;

  • Doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń i prezentacji dla Klientów;

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami;

  • Współpraca z działem technicznym firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale inwestycyjnym min. 2 lata;

  • Znajomości procesu inwestycji budowlanych;

  • Znajomości rynku materiałów budowlanych;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane budowlane lub pokrewne);

  • Doświadczenie w branżach pokrewnych: budowlana konstrukcje, budowlana systemy ociepleń, budowlana HVAC/wentylacje, klimatyzacje, ogrzewanie, stolarka otworowa (okna, drzwi, bramy), meblarska (meble skrzyniowe, tapicerowane, ogrodowe, kuchnie), budowa maszyn i urządzeń, transportowa, utrzymania ruchu, inwestycyjna i automotive będzie atutem;

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;

  • Umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej;

  • Wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych, zdobywania nowych klientów, budowania swojego portfolio klientów;

  • Prawo jazdy kat. B - czynne;

  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office;

  • Znajomość obsługi programów typu CRM będzie atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającej się

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w ciekawych projektach

  • …oraz bardzo dobrą atmosferę w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

  • darmowa nauka języków obcych

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy