Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

HHW HOMMEL HERCULES PL SP. Z O.O.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych wyznaczonych przez Firmę;

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i rozwijanie już współpracujących;

  • Doradztwo w zakresie doboru, testowania produktów branży narzędziowej;

  • Prowadzenie prezentacji produktowych i szkoleń w zakresie oferowanych przez Firmę produktów;

  • Planowanie wizyt handlowych oraz raportowanie do centrali Firmy.

Podział czasu pracy
80%

Wizyty u klientów (jazda w terenie)

20%

Biurowa obsługa klientów

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna;

  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowany kierunek: obróbka skrawaniem);

  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do częstych podróży służbowych;

  • Znajomość pakietu Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie handlowe w branży B2B;

  • Umiejętność negocjacji oraz pracy w zespole;

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię miesięczną zależną od wyników sprzedaży;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon;

  • Samochód służbowy do celów prywatnych;

  • Szkolenia;

  • Praca w międzynarodowym środowisku;

  • Pracę w doświadczonym, zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stanowisko rozwojowe.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. to niemiecka firma należąca do koncernu Würth z ponad 140 letnim doświadczeniem, lider w branży narzędziowej w Europie! Od ponad 20 lat na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.