Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Emco Polska

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami i zaawansowane doradztwo techniczne,

  • Bieżąca obsługa klientów i pozyskiwanie nowych,

  • Współpraca z biurami projektów, inwestorami i firmami budowlanymi,

  • Realizacja planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub handlowe,

  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego (stopień komunikatywny),

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • prawo jazdy kat. B,

  • obsługa komputera,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,

  • szkolenia,

  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie,

  • samochód służbowy, telefon, laptop.

Emco Polska

Emco Polska Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiej firmy Emco mającej centralę w Lingen, w Dolnej Saksonii, założonej w 1949 roku przez Erwina Müllera. Jedna z branż w jakiej działamy to Emco-Bau- systemy mat wejściowych, aluminiowe i tekstylne.

W dziale tym poszukujemy dwóch kreatywnych i przedsiębiorczych Kandydatów na stanowiska doradców techniczno- handlowych współpracujących z regionalnymi klientami na podległym terenie:

1 region: województwa zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie i dolnośląskie

2 region: opolskie, śląskie, małopolskie i podkarpackie.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do zapoznania się z nasza strona internetową:

www.emco-bau.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania