Doradca Techniczno-Handlowy

Klient Pracuj.pl

4 8505 550 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych projektów inwestycyjnych i klientów na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i opolskiego

  • ofertowanie, negocjacje i sprzedaż w ramach grupy asortymentowej

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu

  • analiza i dobór rozwiązań projektowych, tworzenie ofert, dokumentacji, inwentaryzacja projektów

  • utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji posprzedażowych

  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii sprzedaży

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • bieżące raportowanie swojej pracy

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży przemysłowej/chemicznej/budowlanej/technicznej

  • doświadczenie w obsłudze inwestycji

  • motywacja i chęć do działania

  • zmysł techniczny

  • energia i wytrwałość w dążeniu do każdego celu

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę

  • atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do pakietów medycznych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie