Logo Pracuj.pl

Doradca techniczno - handlowy

Alfa i Omega sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na powierzonym terenie (obszar jednego dedykowanego województwa).
  • Umawianie i przeprowadzanie spotkań z klientami.
  • Przygotowywanie i przekazywanie ofert handlowych po spotkaniach z klientami.
  • Sprzedaż produktów z asortymentu firmy do pozyskanych klientów.
  • Aktywna sprzedaż doradcza na terenie dedykowanego województwa, oznacza to, że sam/ sama prowadzisz prospecting mający na celu pozyskanie klienta (cold call, cold mail).
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w cyklicznych szkoleniach produktowych organizowanych przez pracodawcę i partnerów handlowych.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Codzienne raportowanie pracy w systemie CRM.
  • Uzupełnianie bazy klientów w CRM.
  • Doradztwo w zakresie doboru i dostaw środków ochrony indywidualnej.
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.
  • Praca w systemie Home – Office na terenie powierzonego województwa.
  • Stanowisko wymaga sporadycznych delegacji.

Nasze wymagania

  • 3- letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, w szczególności do firm produkcyjnych i przemysłowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Udokumentowany przebieg kariery zawodowej.
  • Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.
  • Prawo jazdy Kat. B, min. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu pojazdem.
  • Wysoka gotowość do podróżowania.
  • Znajomość Programu MsOffice.
  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej (od 5 000 brutto) oraz comiesięcznej prowizji od wyników sprzedaży.
  • Trzynastą pensję (po spełnieniu warunków regulaminu).
  • Świadczenie wakacyjne wypłacane przed urlopem wypoczynkowym.
  • Możliwość wykorzystywania auta służbowego do celów prywatnych.
  • Dużą samodzielność działania.
  • Pełen dostęp do firmowego know-how.
  • Szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje.
  • Specjalistyczne szkolenia z zakresu technik sprzedaży, języka korzyści i badania potrzeb klienta.
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych, m.in. samochód, komputer, telefon.
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego (koszt własny pracownika).
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie.

Etapy rekrutacji

1

Wstępna selekcja spośród nadesłanych zgłoszeń.

2

Krótki wywiad telefoniczny.

3

Rozmowa techniczna z liderami działów: HR i sprzedaży.

4

Informacja zwrotna.

Alfa i Omega sp. z o.o. sp. k.

Przeczytaj czym będzie się zajmować osoba na stanowisku doradcy techniczno-handlowego.

Na nudę na pewno nie będziesz narzekać. Nasi klienci reprezentują branże, które pozytywnie Cię zaskoczą.

Chcielibyśmy poszerzyć nasz dział sprzedaży o województwa: podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, opolskie, warmińsko-mazurskie.

Mieszkasz w którymś z wyżej wymienionych województw? Masz doświadczenie w sprzedaży B2B? Aplikuj, może to miejsce czeka na Ciebie?

Doradca techniczno - handlowy, śląskie