Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii firmy na podległym terenie działania
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami Firmy
  • Profesjonalną obsługę klienta opartą na rzetelności i wiedzy
  • Doradztwo techniczne dla projektantów
  • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klienta
  • Negocjowanie umów handlowych
  • Region działania (woj. Śląskie, Dolnośląskie, Opolskie, Małopolskie)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży systemów ociepleń lub branży budowlanej
  • Wykształcenie min. średnie – mile widziane budowlane
  • Znajomość standardów obsługi klienta
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z ambitnymi zadaniami
  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń zawodowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp. k.

EJOT specjalizuje się w produkcji elementów złącznych wytwarzanych z metalu oraz tworzyw sztucznych dla przemysłu, motoryzacji i budownictwa. Jesteśmy częścią międzynarodowego Holdingu działającego na rynkach całego świata od blisko stu lat. Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko inwestycjom w nowoczesne technologie, ale również w zasoby ludzkie. EJOT to globalna firma oferująca wiele możliwości i wyzwań.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.ejot.pl

Doradca Techniczno-Handlowy, śląskie