Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi,
  • Identyfikowanie nowych możliwości rozwoju biznesu z klientami poprzez strategiczny rozwój stałej współpracy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywna obsługa istniejącej bazy klientów B2B,
  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń lakierniczych do przemysłu,
  • Przeprowadzanie testów i uruchomień oraz prezentacja urządzeń w warunkach produkcyjnych,
  • Przygotowanie ofert handlowych,
  • Negocjacje handlowe,
  • Szkolenia klientów z zakresu użytkowania i konserwacji oferowanych urządzeń i systemów,
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • Raportowanie bieżących działań w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu B2B (preferowane 2 lata w branży przemysłowej),
  • Mile widziana znajomość rynku lub doświadczenie w zakresie współpracy z zakładami produkcyjnymi z branży przemysłu lakierniczego (ciekłego i proszkowego),
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych,
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej,
  • Nastawienia na osiąganie celów,
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami,
  • Służbowe narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop).
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń oraz inwestycje w rozwój zawodowy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Świadczenia świąteczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi.

Doradca Techniczno-Handlowy, Słupsk