Doradca techniczno-handlowy - Specjalista ds. obsługi klienta

For Metal Grzegorz TyrałaO firmie

For Metal Grzegorz Tyrała

Stanisława Przybyszewskiego 99

Łódź

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka nad obecnymi klientami firmy
  • utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
  • raportowanie wyników

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego, min, średniego
  • ogólnej wiedzy z zakresu profesjonalnych narzędzi ręcznych, narzędzi do obróbki skrawaniem
  • doświadczenia na stanowisku sprzedażowym, szczególnie w segmencie B2B
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność planowania
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność efektywnego komunikowania się
  • umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • systemy motywacyjne, prowizje od sprzedaży
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • rozwojowe szkolenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy