Oferta pracy

Doradca Techniczno – Handlowy - stacjonarny, praca w biurze

PAX PHUO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PAX PHU specjalizuje się w sprzedaży i serwisie maszyn do obróbki stali od 14 lat. Istniejemy i działamy od 2006 roku! W Polsce zainstalowaliśmy ponad 4500 urządzeń, nasza firma to 100% polski kapitał.

W zakres obowiązków wchodzą m.in:

  • profesjonalne nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z odbiorcami końcowymi – mailowe i telefoniczne
  • doradztwo techniczne i tworzenie ofert handlowych
  • współpraca z dostawcami zagranicznymi
  • obsługa zamówień od klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • kompletowanie dokumentacji handlowej
  • obsługa programu magazynowo - fakturowego
  • dokonywanie bieżących analiz sprzedaży w dziale
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale handlowym – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (min. B2) – warunek konieczny
  • wykształcenie o profilu technicznym lub doświadczenie w branży narzędziowej i metalowej – mile widziane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie oraz determinacja w działaniu i nastawienie na osiągniecie celu, komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • inicjatywa, kreatywność, samodyscyplina w organizacji pracy
  • sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niekorporacyjną kulturę organizacji
  • możliwość dowozu do miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy