Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Suwałki, podlaskie
  • Ludwika Waryńskiego 26, 16-400 Suwałki, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top
    Przedsiębiorstwo Handlowe SABO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma, która od 1990 roku konsekwentnie realizuje strategię, koncentrującą się na świadczeniu najwyższej klasy usług profesjonalnego doradztwa w wyborze materiałów budowlanych, obsługi inwestycji oraz szerokiej dystrybucji asortymentów wykończeniowych i dekoracyjnych wnętrz domów i miejsc pracy. W oparciu o różnorodność posiadanej oferty obsługuje zarówno duże inwestycje, sprzedaż hurtową, jak i też detaliczną.

    Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Suwałki

    Zakres obowiązków i specyfika pracy:

    • Aktywna sprzedaż i promowanie powłok malarskich (farby ciekłe i proszkowe) wśród firm wykonawczych, zakładów produkcyjnych – rynek profesjonalny
    • Doradztwo techniczne w zakresie doboru i zastosowań oferowanych produktów i technologii
    • Sporządzanie ofert handlowych, negocjowanie warunków handlowych, ścisła współpraca z producentem oferowanych farb
    • Monitorowanie działań konkurencji
    • Bieżące raportowanie

    Wymagania:

    • Doświadczenie i wiedza w zakresie farb przemysłowych
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę oraz umiejętność pracy pod presją czasu
    • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji składające się z części zasadniczej i prowizji
    • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz spotkania branżowe
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
    • Dodatkowe benefity (dofinansowanie do karty FitSport oraz ubezpieczenia grupowego, świadczenia okolicznościowe)

     CV i List Motywacyjny prosimy składać za pośrednictwem formularza kontaktowego.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.