Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Cloos Polska powstała w 1991 roku, ma charakter firmy inżynieryjno-handlowej zajmującej się techniką i wyposażeniem stanowisk spawalniczych. Podstawowym asortymentem oferowanym przez spółkę jest sprzęt oraz zrobotyzowane systemy spawalnicze niemieckiej firmy CARL CLOOS Schweisstechnik, urządzenia do spawania orbitalnego, cięcia plazmą oraz wyposażenie stanowisk w urządzenia odsysająco-filtrujące. Firma dostarcza również narzędzia oraz komponenty dla przemysłu, takie jak zaciski szybkomocujące, urządzenia do trwałego znakowania, stoły spawalnicze.

    W związku z rozwojem firmy szukamy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

    Miejsce pracy: Świdnica

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów i usług firmy
    • Utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Sporządzanie ofert handlowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży spawalniczej lub branży pokrewnej
    • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie
    • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
    • Prawo jazdy kat.B
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
    • Szkolenia branżowe
    • Pracę w prestiżowej firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV + list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Cloos Polska Sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  Cloos Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]