Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 15.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Adiam sp. z o.o. działa od 1993 roku jako hurtowy dostawca maszyn i narzędzi dla budownictwa. Zakres działalności to technika diamentowa oraz maszyny zagęszczające. Firma nasza poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów firmy na wyznaczonym terenie działania;
  • pozyskanie nowych klientów i utrzymywanie doskonałych relacji z obecnymi klientami;
  • realizację założonych działań oraz planów sprzedaży;
  • prowadzenie dla klientów prezentacji produktów i doradztwa w ich zakresie;
  • monitorowanie regionalnego rynku oraz działań konkurencji,
  • częste wyjazdy służbowe na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • uczciwość;
  • doświadczenie w dziale sprzedaży;
  • dyspozycyjność, samodzielność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • prawo jazdy kat. B;
  • biegła znajomość Pakietu MS Office;
  • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów;
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zlecenia (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);
  • umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju;
  • szkolenia.

Oferty zawierające list motywacyjny, CV wraz z aktualnym zdjęciem (w jednym pliku), prosimy przesyłać pocztą elektroniczną, klikając w przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.