Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 17.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Innowacyjno-Wdrożeniowa Spółka z o.o. SOPUR to polska marka o ponad 30-letniej tradycji. Specjalizujemy się wytwarzaniu produktów dekorujących, pielęgnujących i zabezpieczających drewno. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama bejc, patyn, koncentratów, lakierów, olejów oraz rozcieńczalników. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne rozwiązania technologiczne i najlepsi specjaliści sprawiają, że jesteśmy ekspertem w dziedzinie ochrony i dekoracji drewna.
    W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

    W związku z ciągłym
    rozwojem poszukujemy
    pracownika na stanowisko:
    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

    Region: województwo lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • doradztwo techniczne i udział we wdrożeniach u klienta
    • promowanie firmy i jej produktów na podległym terenie

    Wymagania:

    • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
    • mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej
    • bardzo dobre postrzeganie kolorów
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • szkolenie wprowadzające , szkolenia dokształcające
    • narzędzia pracy: samochód, komputer i telefon
    • wynagrodzenie stałe plus prowizja od sprzedaży
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.