Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Sopro PolskaO firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Doradca
Techniczno-Handlowy
(kanał DIY)
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Nr ref.: PRACUJwSOPRO_DTH

TWOJE ZADANIA:

  • praktyczne prezentacje produktów i technologii Sopro,
  • prowadzenie szkoleń specjalistycznych dla klientów w marketach budowlanych,
  • wykonywanie makiet na pokazy,
  • monitorowanie rynku w zakresie istniejących rozwiązań technicznych.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • umiejętności praktycznego zastosowania produktów chemii budowlanej,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży chemii budowlanej,
  • umiejętności prowadzenia prezentacji, pokazów,
  • znajomości MS Office,
  • prawa jazdy kat. B.
  • wykształcenia budowlanego (mile widziane),
  • UMOWA O PRACĘ ORAZ JASNY SYSTEM WYNAGRADZANIA
  • PAKIET PRYWATNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ
  • KARTA MULTISPORT
  • PROGRAM EMERYTALNY
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • NARZĘDZIA PRACY: SAMOCHÓD, LAPTOP, TELEFON
ZAINTERESOWALIŚMY CIEBIE NASZĄ OFERTĄ?
Wyślij nam swoje CV przez „APLIKUJ”
Sopro Polska jest międzynarodowym koncernem, liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletny asortyment produktów do prac glazurniczych i budowlanych. Stosując konsekwentną strategię zarządzania marką staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Nasza niezawodność jest potwierdzona certyfikatami niezależnych i uznanych instytutów naukowych.
Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Sopro Polska Sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy