Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno - Handlowy

Agrima Maciejczyk Sp.J.O firmie

4 000–6 000
brutto / mies.
  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż asortymentu maszyn na powierzonym terytorium w oparciu o wyznaczone cele sprzedażowe,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z obecnymi klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych, podpisywanie zamówień i monitorowanie ich realizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
  • zbudowana sieć kontaktów handlowych w branży technicznej lub pokrewnej,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z handlem (min. 1 rok),
  • umiejętność nawiązywania relacji handlowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do częstych wyjazdów w terenie i uczestnictwa w pokazach oraz wystawach rolniczych,
  • monitorowanie działań konkurencji, analiza rynku ciągników i maszyn rolniczych w obsługiwanym terenie,
  • samodzielność i własna inicjatywa

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazne w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • pakiet kompleksowych szkoleń u naszych dostawców,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego w zależności od osiąganych wyników,
  • narzędzia pracy : samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Agrima Maciejczyk Sp.J.

Firma AGRIMA Maciejczyk Sp. J. jest autoryzowanym dealer ‘em wielu renomowanych film rolniczych m. in. grupa AGCO (ciągniki FENDT i VALTRA), AMAZONE, FLIEGL, KONGSKILDE, KÖCKERLING. Firma o wieloletniej tradycji z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze posprzedażowej w branży rynku maszyn rolniczych i komunalnych. Posiadamy dwa oddziały w woj. świętokrzyskim z punktami serwisowymi i sprzedażą części.

Aktualne oferty pracodawcy
01/11/2020-SWK

Doradca Techniczno - Handlowy, świętokrzyskie