Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

ERATO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktu i budowanie relacji z klientem

  • doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B, B2C poparte wynikami

  • znajomość technik sprzedaży

  • umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów będzie dodatkowym atutem

  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej/pomp ciepła będzie dodatkowym atutem

  • determinacja, zaangażowanie, dążenie do wyznaczonych celów

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego w branży OZE

  • samochód i telefon służbowy

  • formę zatrudnienia - b2b

  • atrakcyjny i jasny system wynagrodzeń (podstawa+prowizja), możliwość rozwoju i awansu

  • kompleksowy system szkoleń

  • wynagrodzenie „na czas”.

Erato Energy sp. z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w montażach instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dla gospodarstw domowych, firm i wytwórców. Zaangażowanie, motywacja i samozaparcie sprawiły, iż jesteśmy jedną z największych firm na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Budując stabilną pozycję na rynku zapewniamy bezkonkurencyjne warunki pracy dla przyszłych kandydatów. Obecnie poszukujemy profesjonalisty na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy