Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

Busch Polska Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i eksperckie doradztwo techniczne oferowanych rozwiązań

  • Profesjonalne prowadzenie bieżących projektów

  • Poszukiwanie nowych projektów i wdrażanie oferowanych rozwiązań systemowych

  • Aktywna sprzedaż w terenie (3-4 dni praca w terenie, 1-2 dni Home Office)

  • Prowadzenie negocjacji handlowych (B2B)

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Cykliczne spotkania z klientami z branży teletechnicznej (biura projektowe, inwestorzy, firmy wykonawcze)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (techniczne)

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie jako doradca techniczno-handlowy w branży telekomunikacyjnej lub pokrewnej

  • Znajomość zagadnień z zakresu budowy sieci światłowodowych (FTTx)

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej w Polsce

  • Biegłe czytanie dokumentacji technicznej

  • Wysoka samodyscyplina i umiejętnośProwć samodzielniej organizacji czasu pracy

  • Doświadczenie i udokumentowane sukcesy w aktywnej sprzedaży bezpośredniej B2B

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętności klaryfikowania istoty problemu i przedstawienia wariantów jego rozwiązania

  • Zdolność porządkowania wątków i panowania nad przebiegiem rozmów

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Przejrzysty system premiowy

  • Narzędzia do pracy (samochód służbowy – segment C, smartphone, laptop) również do użytku prywatnego

  • Profesjonalny system ERP (SAP Business One) do wsparcia procesów sprzedażowych

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe

  • Cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Elastyczny czas pracy (praca zdalna)

  • Elastyczność i duża swoboda działania

  • Udział w najważniejszych branżowych imprezach targowych w Polsce

  • Wsparcie sprzedaży z biura w Krakowie (ofertowanie, logistyka, fakturowanie)

  • Wsparcie techniczne ze strony inżynierów firm partnerskich

  • Praca z wysokojakościowymi, innowacyjnymi produktami z półki PREMIUM

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Sprzedaż to twoja pasja?

Interesują Cię nowinki techniczne? Chcesz się rozwijać z liderem branży innowacyjnych rozwiązań teletechniczych w Polsce?

Może właśnie Ciebie szukamy?

To nie jest praca dla każdego, bo wymaga wytrwałości, wiedzy eksperckiej oraz pozytywnego nastawienia, natomiast żadna inna nie zapewni Ci tyle radości i satysfakcji ze sprzedaży innowacyjnych, technicznych produktów z półki PREMIUM.

Busch Polska jest liderem innowacyjnych rozwiązań teletechnicznych w Polsce. W ciągu ponad 15 lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki projektów przyczyniając się do poprawy jakości sieci teletechnicznych w Polsce. Stadion Olimpijski we Wrocławiu, Zamek Krzyżacki w Marlborku czy systemy ITS w największych polskich miastach to tylko niewielka cześć naszych sukcesów. Jako pierwsi wprowadziliśmy systemy podziemne do chowania aparatury teletechnicznej pod ziemią w naszym kraju. Jesteśmy pionierem rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo osób niewidomych na skrzyżowaniach.

Pewnie i odważnie wkraczamy na szerokie wody rynku pasywnych sieci optycznych i w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko: Doradcy techniczno-handlowego.

Przewiń do profilu firmy