Doradca techniczno-handlowy systemów logistycznych w produkcji

R&D Tech Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    praca w określonym rejonie
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z działem konstruktorskim firmy podczas realizacji projektów,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami,
  • Negocjowanie warunków dotyczących współpracy,
  • Analizowanie rynku i konkurencji
  • Raportowanie wyników pracy,
  • Realizację założonych planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Znajomość procesu wytwarzania stolarki okiennej
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Analityczne myślenie, samodzielność, inicjatywa, kreatywność;
  • Odpowiedzialność i konsekwencja w realizacji celów,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi programów Solidworks, AutoCAD będzie dodatkowy atutem.

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy

Doradca techniczno-handlowy systemów logistycznych w produkcji, Wrocław