Doradca Techniczno-Handlowy Systemów Ociepleniowych Dekoracyjnych i Ochronnych

MAPEI POLSKA Sp. z o. o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie celów sprzedaży

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • obsługę bieżących projektów oraz pozyskiwanie nowych inwestycji

  • prowadzenie szkoleń produktowych i doradztwo techniczne

Nasze wymagania

  • doświadczenia handlowego w zakresie systemów ociepleniowych, dekoracyjnych i ochronnych

  • umiejętności sprzedażowych i kompetencji w zakresie doradztwa technicznego

  • znajomości lokalnego rynku inwestycji budowlanych

  • umiejętności skutecznego komunikowania się

  • dyspozycyjności i zaangażowania w pracę

  • silnej motywacji i ukierunkowania na realizację celu

  • kreatywności, umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

  • wysokiej kultury osobistej

  • wykształcenia minimum średniego - preferowany profil budowlany

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, lidera w swojej branży

  • atrakcyjny i motywujący system wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • narzędzia pracy, min: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karta lunchowa

  • świadczenia z ZFŚS

MAPEI POLSKA Sp. z o. o.

MAPEI POLSKA Sp. z o.o. wiodący producent chemii budowlanej

poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

SYSTEMÓW OCIEPLENIOWYCH DEKORACYJNYCH I OCHRONNYCH

Obszar działania: woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, że pozostawiamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Gwarantujemy dyskrecję.