Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych oraz budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami,

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego,

  • profesjonalna i terminowa obsługa bieżących oraz nowych projektów,

  • doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert handlowych,

  • uzgadnianie zamówień i obsługa posprzedażowa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, będzie dodatkowym atutem,

  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakiet MS Office,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • dobra organizacja pracy i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz wytrwałość w dążeniu do postawionego celu,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym,

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • profesjonalne narzędzia pracy na w/w stanowisku.

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. działająca w branży elektroenergetycznej firma na terenie całej Polski, producent urządzeń energetycznych SN i nN, a w szczególności stacji transformatorowych oraz wykonawca kompleksowych robót elektroenergetycznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.