Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny

CT-CARD SP. Z O.O.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspierasz klienta pod względem doboru i wykorzystania środków z powierzonej grupy produktowej

  • Prowadzisz szkolenia i prezentacje dla klienta

  • Wspierasz merytorycznie i technicznie przedstawicieli handlowych

  • Przeprowadzasz prace naprawcze, drobne prace remontowe i próby produkcyjne z wykorzystaniem środków z powierzonej grupy produktowej

  • Utrzymujesz dobre relacje handlowej z obecnymi klientami

  • Udział w targach, eventach organizowanych przez firmę

  • Monitorowanie rynku w obszarze działań konkurencji

  • Zwiększanie świadomości marki wśród Klientów

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie lub zawodowe (np. mechanika, automatyka, elektronika)

  • Masz doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, mile widziane z procesami klejenia

  • Znasz w praktyce problematykę związaną z klejeniem, naprawami, konserwacją maszyn i urządzeń

  • Umiesz diagnozować i rozwiązywać problemy techniczne, wprowadzasz usprawnienia

  • Obsługujesz komputer i pakiet MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w procesach klejenia

  • Certyfikaty EAB lub wyższe (EAS, EAE), inne w zakresie klejenia / regeneracji

  • Precyzja w działaniu i zdolności manualne

  • Doświadczenie w działach utrzymania ruchu lub/i sprzedaży

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, w prężnie działającej firmie z długoletnią tradycją

  • Rozpoczęcie współpracy od 01.06.2021

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego, w tym szkolenia branżowe i specjalistyczne finansowane przez Pracodawcę

  • Samochód służbowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Nienormowany system pracy

  • Pracę w twórczym, dynamicznym zespole

CT-CARD SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą z 27 letnim doświadczeniem. Producentem Preparatów Chemii Technicznej. Specjalizujemy się w kondycjonowaniu obiegów wodnych. Naszą siłą jest mobilność i możliwość dostosowywania rozwiązań do potrzeb Klienta.

UL.FARYSA 15B 01-971 WARSZAWA

CT-CARD.PL

501 407 362

Przewiń do profilu firmy