Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy/ Technolog-Programista

Investa Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Investa Sp. z o.o.

Baczyńskiego 2

Sosnowiec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania

  • komunikatywność, otwartość na współpracę
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów i budowania pozytywnych relacji handlowych
  • kontakt z Klientem jako nieodzowny etap skutecznego procesu sprzedaży
  • motywacja i chęć do realizowania celów sprzedażowych
  • znajomość obsługi systemów CAD/CAM i umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w programowaniu urządzeń CNC w zakresie obróbki metali, w obsłudze programów SolidWorks, Autocad

Mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • szeroki pakiet socjalny (program MyBenefit, dofinansowanie wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • dofinansowanie wypoczynku

Investa Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem stali nierdzewnej i aluminium. Od ponad 30 lat dajemy naszym pracownikom poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia i gwarantujemy im rozwój zawodowy. Zatrudniamy > 600 osób w aż 6 oddziałach firmy całej Polsce.

Cenimy przyjazną atmosferę w pracy, dlatego wspólnie ją budujemy. Mamy poczucie wpływu na działanie firmy i wiemy, że każdy z nas stoi częściowo za jej sukcesem, nasz pracodawca potrafi to docenić! Jeśli rozpoczniesz współpracę z nami – z przyjemnością zostaniesz na wiele lat, bo „Stale z pasją” to nie tylko misja naszej firmy, ale przede wszystkim podejście do pracy.

Doradca Techniczno-Handlowy/ Technolog-Programista, Baczyńskiego 2, Sosnowiec