Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy w branży BHP

  • Gdynia, Gdańsk, Bytów, Słupsk, Starogard Gdański, Kwidzyn, Kościerzyna, Lębork, pomorskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy naszych klientów w rekrutacji specjalistów i fachowców do pracy w kraju i za granicą dla różnych gałęzi przemysłu. Współpracujemy tylko z najbardziej rzetelnymi i stabilnymi firmami, które zapewniają swoim pracownikom wysoki standard zatrudnienia. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

    Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z kapitałem niemieckim, której marka jest znana na całym świecie, zajmującej się m. in. produkcją odzieży i środków ochrony pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywne pozyskiwanie klientów w podległym regionie, głównie poprzez wizyty u klientów i profesjonalne doradztwo w zakresie środków ochrony pracy.
    • Prezentowanie oferty firmy potencjalnym klientom i budowanie z nimi długotrwałych więzi opartych na wizerunku marki.
    • Utrzymywanie wzorcowych relacji z dotychczasowymi klientami.
    • Doskonała współpraca z centralą firmy w Polsce oraz realizacja strategii sprzedaży.
    • Przygotowywanie raportów z podejmowanych działań.

    Nasze oczekiwania

    • Wykształcenie min. średnie: techniczne lub ekonomiczne, mile widziane w obszarze związanym z BHP.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Wysoki poziom komunikatywności i zdolność do skutecznego nawiązywania kontaktów handlowych.
    • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i wysoka samodyscyplina.
    • Wysoka kultura osobista, znajomość poprawnej polszczyzny, ciekawość świata, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.
    • Co najmniej dobry poziom obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego (ewentualnie niemieckiego) będzie dodatkowym atutem.
    • Mile widziana znajomość branży środków ochrony pracy, a także przepisów prawa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
    • Prawo jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych- praca w terenie.

    Co zyskujesz

    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat.
    • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie.
    • Możliwość uzyskania rocznej premii w wysokości 20% rocznego wynagrodzenia.
    • Wysokiej klasy narzędzia pracy (m. in. samochód osobowy, laptop, telefon).
    • Udział w szkoleniach zawodowych.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze, opartej na zasadzie zaufania, szacunku dla pracownika, gdzie istotne są długofalowe rezultaty pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ"

    Informacji ws. rekrutacji udziela:

    Beata Tasarz

    tel. 574 474 789

    Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.