Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1224 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno - handlowy w branży drzewnej

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja personalna PGB HR specjalizująca się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla, dla jednego ze swoich Klientów, firmy specjalizującej się w sprzedaży, doradztwie i montażu podłóg drewnianych, drzwi oraz okien PCV z drewna, działającej na terenie całej Europy, poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    DTCHM_0515_WLKP_I2

    Zadania:

    • doradztwo techniczne w zakresie podłóg, drzwi i okien PCV z drewna

    • rozwijanie sieci sprzedaży

    • prowadzenie rozmów handlowych

    • obsługa Klientów strategicznych

    Wymagania:

    • znajomość branży - rynek drewna i meblarstwo

    • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne ( technologia drewna)

    • komunikatywna znajomość języka obcego - j. angielski lub j. niemiecki

    • prawo jazdy kat.B

    • komunikatywność

    • umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych

    • gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych ( od czasu do czasu)

    Klient oferuje:

    • umowę o pracę

    • stabilne warunki zatrudnienia

    • atrakcyjne wynagrodzenie - część stała i prowizja

    • możliwość rozwoju zawodowego

    •  szkolenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PGB HRz siedzibą w Poznaniu"