Doradca Techniczno-Handlowy w branży elektrycznej i/lub instalacyjno-grzewczej

Onninen Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów

  • Przygotowywanie ofert

  • Nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów

  • Obsługa dokumentów sprzedażowych

  • Realizowanie polityki handlowej firmy

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

  • Konieczna znajomość branży elektrycznej i/lub instalacyjno-grzewczej

  • Znajomość rynku lokalnego

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Umiejętność organizowania pracy własnej

  • Znajomość programów MS Office, w tym umiejętność korzystania z wyszukiwarki internetowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w środowisku międzynarodowym

  • Szkolenia i warsztaty

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet benefitów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pełny etat

  • Umowa o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Onninen Sp. z o. o.

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej.

Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje