Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy w branży motoryzacyjnej

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

4 00010 000 brutto / mies.
  • Kozienice

    Kozienice, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż urządzeń warsztatowych do serwisów oponiarskich oraz serwisów mechanicznych takich jak; urządzenia do geometrii, urządzenia do obsługi układów klimatyzacyjnych aut, testery diagnostyczne, podnośniki warsztatowe, wyważarki, montażownice.

  • Instalacja i szkolenie przy uruchomieniu urządzeń.

  • Prowadzenie kasy i wystawianie dokumentów kasowych.

  • Egzekwowanie należności od obsługiwanych kontrahentów.

  • Zbieranie informacji z rynku odnośnie działań konkurencji.

  • Współpraca z Kierownikiem Regionu oraz Przedstawicielami Handlowymi

Podział czasu pracy
90%

Wyjazdy w trasę do klientów

10%

Biuro

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie (mile widziane techniczne).

  • doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Handlowy w branży motoryzacyjnej.

  • posiadanie specjalistycznej wiedzy z branży wyposażenia serwisów mechanicznych lub wulkanizacyjnych.

  • znajomość lokalnego rynku.

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży wyposażenia warsztatowego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się wynagrodzenie podstawowe + prowizja

  • w okresie wdrożenia (3 miesiące) - wynagrodzenie podstawowe + prowizja gwarantowana

  • zaplanowane ścieżki kariery

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Twoja praca w okresie wdrożenia :

Podstawowy okres wdrożenia trwa ok. 3 miesiące. Podczas tego okresu jesteś wspierany przez Kierownika Regionu Piotra, a także innych Doradców Techniczno-Handlowych, z którymi odbywasz wspólne wyjazdy w trasę. Zostajesz przedstawiony Klientom, zapoznajesz się z produktami, uczysz się systemu informatycznego oraz planowania trasy.

Kolejne 6 miesięcy to w większości praca samodzielna ale nadal wspieramy Cię szkoleniami wewnętrznymi.

Etapy rekrutacji

Na pierwszym etapie dokonujemy selekcji CV.

Na kolejnym etapie kontaktuje się z Tobą kierownik Regionu Mateusz. Umawia spotkanie on-line za Zoomie. Na spotkaniu jesteś Ty i Mateusz.

Jeżeli przeszedłeś pierwszy etap :-) odbywasz spotkanie on-line z Mateuszem i Dyrektorem Pionu Handlowego Robertem.

W każdym momencie możesz do nas zadzwonić, telefon odbierze Anita z Kadr.

Siedziba firmy

Siedziba firmy jest w Pobiedziskach, woj. wielkopolskie dlatego nie zapraszamy Cię na rozmowę rekrutacyjną do Pobiedzisk :-). Rozmowę odbywasz on-line.

Kierownik Regionu Piotr mieszka w Twoim Regionie i zawsze służy pomocą.

TIP-TOPOL Sp. z o. o. istnieje ponad 30 lat. Jesteśmy największym polskim producentem membran do zawieszeń pneumatycznych do samochodów ciężarowych i autobusów, a także wiodącym dostawcą materiałów naprawczych, eksploatacyjnych czy wyposażenia dla serwisów oponiarskich. Działalność firmy to także produkcja ciężarków do wyważania kół samochodów, produkcja urządzeń dla serwisów oponiarskich oraz usługi serwisowe.

Zatrudniamy 350 pracowników w Pobiedziskach (woj. wielkopolskie) oraz na terenie Polski.

Firma posiada certyfikaty ISO 14001, IATF 16949 a także wyróżnienia „Gazele Biznesu”, "Rozważna firma", "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Wielkopolska Nagroda Jakości".

Przewiń do profilu firmy