Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy w branży przemysłowej

Grafton RecruitmentO firmie

  • Barlinek, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Doradca techniczno-handlowy w branży przemysłowejNumer ref.: 7-23-59340

Wraz z naszym Klientem, firmą produkcyjną z obszaru rozwiązań/produktów technicznych dedykowanych do obiektów inwestycyjnych w przemyśle w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Doradca techniczno-handlowy.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne kreowanie polityki sprzedaży, analiza rynku, współtworzenie strategii sprzedażowej, identyfikacja celów i priorytetów, pogłębianie i poszerzanie bazy klientów o nowe branże i zastosowania techniczne
  • Odpowiedzialność za całość procesu sprzedażowego od wyszukania Klienta do negocjacji umowy
  • Doradztwo techniczne z obszaru produktów i rozwiązań dedykowanych do obiektów inwestycyjnych w przemyśle
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z istniejącymi Klientami (architekci, generalni wykonawcy, biura projektowe, inwestorzy, biura konstrukcyjne, działy techniczne, działy UR zakładów produkcyjnych)
  • Tworzenie raportów zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w ramach realizacji korporacyjnej strategii sprzedażowej i marketingowej
  • Prowadzenie projektów rozwoju nowych wyrobów i/lub rozwiązań dla Klienta
  • Tworzenie raportów wykonanych prac zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami

Wymagania:

  • Doświadczenie i wiedza techniczna (mile widziana w obszarze produktów/rozwiązań dedykowanych do obiektów inwestycyjnych; wiedza z obszaru doradztwa dla branży budowlanej)
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane w obszarze Budownictwa/Mechaniki i Budowy Maszyn/Elektryki/Energetyki/Telekomunikacji)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B. i gotowość do pracy mobilnej na terenie Polski Zachodniej

Korzyści:

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet specjalistycznych szkoleń wdrożeniowych i stanowiskowych
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży
  • Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy