Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy w branży rolniczej - Dział Biostymulatory

BIOFELD sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Biofeld

Industrial Biotechnology

Firma Biofeld Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosławiu ( Podkarpacie )  działająca  na rynku rolnym. We współpracy ze swoimi kontrahentami i klientami, realizuje ideę nowoczesnego rolnictwa. Od  początku działalności troszczy się o to, by jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb Klientów. Doświadczenie  w kompleksowej obsłudze rolnictwa, dało firmie pozycję innowatora  na polskim rynku rolnym.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo w produkcji roślinnej,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Wizyty serwisowe w gospodarstwach,
  • Budowanie bazy klientów i dbanie o relacje z nimi,
  • Reprezentowanie Firmy podczas imprez wystawienniczych.
  • Prowadzenie prezentacji tematycznych
  • Pomoc w realizowaniu polityki handlowej firmy oraz wyznaczonych celów

Wymagania:

  • Wykształcenie rolnicze lub pokrewne, mile widziani absolwenci uczelni rolniczych
  • Dobra znajomość rynku rolnego
  • Preferowane doświadczenie w branży, nawozy biologiczne i stymulatory wzrostu / biologiczne środki grzybobójcze / biologiczne insektycydy.
  • Zdolności organizacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Obowiązkowość, skrupulatność, zdolności analityczne
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, w przyjaznym otoczeniu
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży oraz znajomości produktów

Ogłoszenie archiwalne