Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno - Handlowy w Branży Tworzyw Sztucznych

A.BANACH EWELINA BANACHO firmie

6 000–20 000
brutto / mies.
  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż koncentratów barwiących, dodatków modyfikujących do tworzyw sztucznych oraz granulatów tworzyw sztucznych
  • pozyskiwanie nowych klientów i obsługa dotychczasowych na terenie podległych województw
  • prowadzenie negocjacji handlowych i doradztwo techniczne oferowanych produktów
  • realizowanie sprzedaży i budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • raportowanie

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży barwników i dodatków modyfikujących do tworzyw sztucznych lub granulatów tworzyw sztucznych
  • bardzo dobra znajomość rynku przetwórców tworzyw sztucznych
  • samodzielność i dyscyplina w zakresie pracy home - office
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy oraz atrakcyjnej premii od sprzedaży
  • ogromną swobodę w podejmowaniu działań marketingowych i planowaniu pracy
  • dużą możliwość realizacji własnych pomysłów
  • stałe wsparcie i pomoc szefa
  • po sprawdzeniu się, możliwość szybkiej zmiany stanowiska pracy z doradcy techniczno - handlowego na kierownika sprzedaży, bez zmiany zakresu obowiązków
  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • służbowe narzędzia pracy do użytku prywatnego
  • brak korporacyjnych "sznytów"

A.BANACH EWELINA BANACH

Firma A. BANACH istnieje od 2006 roku i zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości koncentratów barwiących i dodatków modyfikujących do tworzyw sztucznych. Jesteśmy prywatną firmą ze 100 - procentowym polskim kapitałem.

Oferowane przez nas produkty to wysoko skoncentrowane pigmenty oraz środki modyfikujące, zdyspergowane w nośniku polimerowym typu : LDPE, LLDPE, PP, PS, które dostarczane są w postaci granulatu - tzw. Masterbatche. Stosowane są w przetwórstwie tworzyw sztucznych, jako bardzo wygodny sposób nadania wyrobom końcowym optymalnego zabarwienia.

Znajdujące się w naszej ofercie różnego typu dodatki modyfikujące niezwykle uszlachetniają tworzywo oraz ułatwiają przetwórstwo.

Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwala nam na optymalny dobór produktów dla naszych klientów, tak aby ich zadowolenie było w pełni osiągnięte. Z prawdziwą satysfakcją rozpoczniemy współpracę z Państwem, dbając o to aby nasze działania sprostały Państwa wymaganiom.

Doradca Techniczno - Handlowy w Branży Tworzyw Sztucznych, Rzeszów