Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy w dywizji Chem Aqua

NCH POLSKA SP Z O O

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne generowanie sprzedaży poprzez codzienną pracę na powierzonym terenie

  • budowanie silnych relacji z potencjalnymi i istniejącymi klientami

  • kompletowanie i zarządzanie wszystkimi zamówieniami klientów zgodnie z polityką firmy, procedurami i standardami handlu

  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • obsługa techniczno-serwisowa powierzonych klientów zgodnie ze standardami firmowymi

Nasze wymagania

  • pozytywne, łatwo nawiązujące kontakty z ludźmi

  • z minimum średnim wykształceniem

  • posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku

  • nastawione na realizację planów sprzedaży i osiągnie sukcesów

  • zdolne do samodzielnej, dobrze zorganizowanej pracy

  • posiadające prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilną pracę dla międzynarodowej, ambitnej organizacji rozwijającej się niezależnie od światowych kryzysów

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizyjne

  • profesjonalne szkolenia

  • partnerską atmosferę oraz wsparcie wszystkich członków zespołu

  • innowacyjne produkty najwyższej jakości

  • dla najlepszych szansa kariery menedżerskiej

Miejsce pracy:

w obrębie miejsca zamieszkania

NCH Polska, obecna na rynku od roku 1992, jest częścią międzynarodowej firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarki smarowniczej, uzdatniania wody, podczyszczania ścieków oraz konserwacji maszyn.

NCH Corporation, powstała w Teksasie, USA w roku 1919, to rodzinna firma zatrudniająca kilka tysięcy pracowników. Jest jedną z największych na świecie zajmujących się sprzedażą B2B. Nasze opatentowane produkty wytwarzane są w naszych zakładach. Mają one zastosowanie w sektorze przemysłowym i infrastrukturalnym.

W Polsce nasza działalność obejmuje 5 głównych obszarów:

- środki smarne i dodatki do paliw (Lubricants)

- konserwacja infrastruktury przemysłowej (Maintenance)

- konserwacja kanalizacji i oczyszczanie ścieków (Waste Water)

- czyszczenie części maszyn (Pure Solve)

- uzdatnianie wody (Chemaqua)

www.ncheurope.com

Przewiń do profilu firmy