Oferta pracy

Doradca Techniczno Handlowy w Dziale PCI

MASTER BUILDERS SOLUTIONS POLSKA sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dobrego wizerunku firmy

  • 2. Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych

  • 3. Realizacja planu sprzedaży

  • 4. Współpraca z projektantami i wykonawcami

  • 5. Przeprowadzanie pokazów i szkoleń

  • 6. Staranne budowanie bazy wykonawców, projektantów i inwestycji i uzupełnianie jej w Salesforce (CRM)

  • 7. Analiza lokalnego rynku dystrybucyjnego i inwestycyjnego

  • 8. Aktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy oraz kolegami z pozostałych regionów

  • 9. Regularna wizytacja, doradzanie i sprzedaż (bezpośrednio lub pośrednio) produktów PCI u klientów oraz potencjalnych klientów według wytycznych Kierownictwa Firmy.

  • 10. Zwiększanie sprzedaży produktów PCI w podległym regionie

  • 11. Wykonywania zadań długo i krótko terminowych zleconych przez Kierownictwo firmy

  • 12. Nieustanne doskonalenie własnej wiedzy technicznej poprzez samokształcenie oraz uczestnictwo w szkoleniach technicznych organizowanych przez firmę

  • 13. Sporządzanie analiz A B C (ranking swoich klientów) wg klientów lub ich potencjału.

  • 14. Rozpoznawanie nowych możliwości zbytu i wprowadanie na rynek nowych produktów.

  • 15. Obserwacja zdolności kredytowej klientów i wspieranie MBS Polska w jej badaniach zdolnosci kredytowej oraz likwidowaniu zadłużeń.

  • 16. Obserwacja konkurencji i informowanie o jej działaniach i powiązaniach na rynku.

  • 17. Informowanie o wszystkich innych powiązaniach biznesowych, mogących mieć znaczenie dla MBS Polska.

  • 18. Współdziałanie przy załatwianiu reklamacji.

  • 19. Promowanie i organizowanie szkoleń u klientów.

  • 20. Promowanie polityki lojalnościowej MBS Polska jako tworzącego zaufanie instrumentu dla poprawy stosunków między klientami a MBS Polska.

  • 21. Optymalnie planowanie podróży służbowych według wymogów pozostającego pod opieką obszaru.

  • 22. Analizowanie, uzupełnianie i rozwijanie bazy w celu jak najlepszego osiągania i przekraczania wyznaczonych celów.

  • 23. Budowanie i podtrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Zrozumienie dla potrzeb klienta oraz dynamiki i wymagań rynku – znajomość branży chemicznej

  • Zaangażowanie, zorientowanie na wyniki sprzedaży

  • Umiejętność uczenia się

  • Umiejętności interpersonalne oraz prowadzenia negocjacji i prezentacji

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Rzetelność, uczciwość, samodzielność

  • Zdolność do prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • Zdolność do równoważenia wielu zmieniających się priorytetów w dynamicznym środowisku pracy

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • opiekę medyczną LUX MED

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę Multisport

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Kartę lunch pass

  • Auto służbowe

  • Możliwość nauki języka angielskiego.

O nas

Pod globalną marką Master Builders Solutions oferujemy specjalistyczne produkty chemii budowlanej przeznaczone do budowy nowych oraz konserwacji, naprawy i remontów istniejących obiektów. Master Builders Solutions czerpie swój profesjonalizm z praktyki zdobytej w branży budowlanej na przestrzeni ponad jednego stulecia.

Kompleksowa oferta pod marką Master Builders Solutions obejmuje trwałe rozwiązania dla branży budowlanej, konserwacji, naprawy i remontów istniejących obiektów:

Domieszki do betonu

Dodatki do cementu

Rozwiązania dla budownictwa podziemnego

Zaprawy specjalne

Naprawa betonu i środki ochronne

Systemy hydroizolacji

Masy uszczelniające

Systemy posadzkowe