Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

PROGRESS GPSO firmie

Rekrutacja zdalna

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Progress GPS zajmuje się kompleksowym wdrażaniem systemów monitorowania pojazdów. Dostarczamy najwyższej klasy rozwiązania dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Jesteśmy firmą, która z sukcesem obsługuje setki klientów z branży ciężkiej, budowlanej i rolniczej, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne know-how. Nasze systemy funkcjonują w tysiącach pojazdów takich jak: pojazdy ciężarowe i dostawcze, ciężkie maszyny budowlane i leśne, ciągniki i kombajny rolnicze. Stawiamy przede wszystkim na wiarygodność i dokładność pomiarów paliwa, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Nasza oferta to połączenie wiedzy technicznej, sprzedażowej i rozwoju zawodowego.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszam na naszą stronę internetową www.progressgps.pl

Aktualnie do Zespołu sprzedażowego poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów dla produktu Premium
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Raportowanie osiąganych wyników
  • Udział w szkoleniach udoskonalających umiejętności sprzedażowe
  • Planowanie, organizacja i zarządzanie swoim czasem pracy
  • Wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Skuteczność w negocjacjach handlowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Oferujemy kontrakt B2B
  • Oferujemy elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne zarobki - uzależnione od wyników
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Auto służbowe kat. C
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy