Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

IDEA PV sp. z o.o.O firmie

3 00030 000 / mies. (zal. od umowy)
  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Zdobądź pracę, która da Ci zawodową satysfakcję. Dołącz do naszego zespołu.

Specjalizujemy się sprzedaży, montażu, fotowoltaiki, pomp ciepła, kotłów, magazynów energii, ładowarek samochodowych

Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym, rolnym osiągnąć niezależność energetyczną. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem:

www.ideapv.pl

OPIS STANOWISKA

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych

WYMAGANIA

  • Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży
  • Wysoki poziom zaangażowania w pracę
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu

OFERUJEMY

  • Współpracę na zasadzie B2B z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + nielimitowana prowizja
  • Narzędzia pracy: samochód, karta paliwowa, telefon, komputer
  • Leady
  • System motywacyjny, konkursy sprzedażowe, karta multisport

Ogłoszenie archiwalne