Ta oferta pracy jest nieaktualna od 491 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Colver Sp. z o.o.

    COLVER Sp. Z o.o. Producent specjalistycznej chemii budowlanej stosowanej m.in w branżach: drogownictwo, mostownictwo, kolejnictwo, itp. poszukuje kandydata na stanowisko:

    Region: warmińsko-mazurskie

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów będących w ofercie firmy Colver Sp. z o.o.
    • Koordynacja handlowa w systemie Home Office Region(1-3 województw)
    • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz podtrzymywanie relacji z Klientami
    • Definiowanie potencjału i potrzeb rynku, monitorowanie działań konkurencji
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów Firmy
    • Prowadzenie prezentacji produktów
    • Raportowanie oraz prognozowanie

    Wymagania:

    • Umiejętność swobodnego poruszania się w obszarze B2B w branży budowlanej - warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość branży budowlanej (Inwestorzy, GW, Firmy Wykonawcze, Podwykonawcy)  - będzie dodatkowym atutem;
    • Zaangażowanie w realizację założonych celów i zadań
    • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
    • Dyspozycyjność, dokładność, rzetelność
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system motywacyjny
    • Ambitną i ciekawą pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia.
    • Pracę z bardzo ciekawymi, niszowymi produktami w najlepiej rozwijającej się branży jaką jest budownictwo.
    • Szkolenia produktowe oraz wdrożeniowe.
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Colver Sp. o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Colver Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 32/34. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.